אירוע עיסקי בגורדו

בגורדו תוכלו להוציא לפועל בדיוק את אירוע החברה עליו (הבוס שלכם ואתם…) חלמתם. בין אם זה כנס, הרצאה, מסיבת קוקטייל, אירוע מהנה ללקוחותיכם או יום גיבוש לצוות העובדים. מעבר לנוף המדהים של חוף גורדון והים התיכון הנראה מכל מקום במתחם, לגורדו תשתיות אודיו ווידאו המאפשרות הקרנה ו/או הרצאה. כמו כן, מגוון הריהוט הקיים יאפשר לכם לייצר מגוון אירועים, מאורחת ערב רשמית ועד מסיבת קוקטייל קלילה. לגורדו קשרים ענפים עם מועדוני גלישה בחוף גורדון, אנו ממליצים לנצל זאת לשבירת שגרה ופעילות גיבוש עובדים במחיר אטרקטיבי.

ייחודיות וגמישות

אנו גאים לומר כי העבודה מולנו מתחילה בתקציב שלכם. זה האינטרס שלנו לייצר אירוע מוצלח על פי תקציבכם, מוגבל ככל שיהיה. למרות מגוון רחב של חברות שעושות אירועים בגורדו, רונן משתדל לתת לכל אירוע את הייחוד שלו. בין אם בייצור תפאורה או תכנים מיוחדים לאירוע, רונן משקיע מאמצים גדולים בבריחה משבלונות מתוך הבנה כי אירוע מוצלח וייחודי יביא לגורדו אירועי חברה נוספים.

הלקוחות שלנו

תתפלאו. אך בראייתנו, הלקוח שלנו אינו אתם, לא תהיו במקום הראשון אצלנו לעולם. האורחים שלכם עומדים אצלנו בראש סדר העדיפויות. זאת, מתוך התפיסה שכאשר האורחים שלכם מרוצים – אתם מרוצים. בין לקוחותינו תוכלו למצוא חברות היי טק קטנות כמו סדטו, דה פולס, My Things, כמו גם חברות גדולות כמו Google, Facebook, Checkpoint, Yahoo UK, אוניברסיטת תל אביב, אמדוקס ואיסוזו-משאיות.

רונן אבני מנהל האירועים

רונן אבני, מנהל האירועים שלנו הוא אחד הבעלים של גורדו. רונן כאן כדי להפיק לכם את האירוע. מבניית קונספט האירוע (מה מנסים להשיג מהאירוע?) ועד הפרטים הכי קטנים הנוגעים לעיצוב והרכבת תפריט נכון. רונן כאן בכדי להוריד מכם, מנהלי כוח האדם, את העומס הכרוך בהקמת האירוע. כך, מרגע שפרטי האירוע מוסכמים – הכדור 100% בידיים שלו.

מלאו את הפרטים ואנו ניצור קשר בהקדם

X

פנייה לשירות לקוחות

שלום רב, שירות הלקוחות שלנו יישמח להעניק לך את השירות הטוב והנוח ביותר.

ליצרת קשר