בר/בת מצווה בגורדו

מילדות לבגרות במחיר שפוי! הגורדו ערוך להפיק את היום החגיגי של ילדכם על פי תקציב. אנו בגורדו, מודעים ליוקר המחייה ולעובדה שאירוע כניסה לגיל מצוות הוא מעמסה נכבדת על התקציב המשפחתי. לגורדו עצמו יש את כל מה שצריך על מנת לייצר אירוע בו גם הילדים וגם המבוגרים מרוצים. מדוע? כיוון שגורדו מחולק למתחמים. כך, ניתן לייצר איזור משחקייה שיעסיק את הילדים, בעוד המבוגרים יושבים בנוח במתחם ליד מבלי לספוג את נוכחותם של עשרות ילדים שצועקים וצורחים מסביב. הנה לכם הזדמנות לחגוג במרכז תל אביב במחיר שפוי ולהוציא את כל האורחים, צעירים כמבוגרים, מרוצים.
מעבר לנוף המדהים של חוף גורדון והים התיכון הנראה מכל מקום במתחם, לגורדו תשתיות אודיו ווידאו המאפשרות הקרנה והקראת ברכות. כמו כן, מגוון הריהוט וארבעת המפלסים הקיימים יאפשרו לכם לייצר מגוון רחב של אופני הושבה לאורחים המבוגרים והצעירים שלכם.

ייחודיות וגמישות

אנו גאים לומר כי העבודה מולנו מתחילה בתקציב שלכם. זהו אינטרס עליון של צוות הגורדו לייצר את האירוע המוצלח ביותר הניתן – על פי תקציבכם, מוגבל ככל שיהיה. מדוע? כי ככל שתהיו מרוצים מהאירוע וממחירו כך כמובן יהיו לנו אירועים נוספים. מיקומו של הגורדו, על חוף ימה של תל אביב, ייחודי. הגורדו אינו עוד אולם אירועים, אלא מתחם אירועים מול הים במרכז תל אביב ולו חניה קרובה (חניון כיכר אתרים).

תכנים ופעילות לילדים

מכירים את זה שבאים לאירוע והילדים משועממים "ומשגעים" את ההורים? בגורדו זה לא יקרה. הקירבה לים מאפשרת פעילויות ים. לגורדו קשרים ענפים עם מועדוני גלישה בסביבה מה שמאפשר יצירת תוכן ימי במחיר שפוי. בנוסף, ניתן להקים משחקייה מגוונת לילדים (playstation, הוקי אוויר וכיוצ"ב) שתעסיקם או לחילופין לעשות מסיבת ריקודים עם DJ במתחם הממוזג.

רונן אבני מנהל האירועים

רונן אבני, מנהל האירועים שלנו הוא אחד הבעלים של גורדו. מדוע זה חשוב לחתונה שלכם? רונן כאן כדי להפיק לכם את האירוע על כל מרכיביו ולהפוך אתכם לאורחים חסרי דאגות. מתוקף היותו בעל בית, לאחר בניית קונספט

האירוע והגשת רשימת האורחים – הכדור 100% בידיים שלו ואין דבר שהוא לא יעשה על מנת להגיע למטרתו. אירוע מוצלח שיביא לגורדו אירועים נוספים. החתונה, בפועל, הופכת להיות שלו. נשמע מצחיק? הזוי? בידקו את

הביקורות הפזורות ברשת על עבודתו של רונן ותיווכחו בעצמכם. רונן וצוות הגורדו מבינים שאורחים מרוצים = אירועים נוספים, ולראייה רוב החתונות בגורדו הן של אורחים באירועים שנערכו במקום.

מלאו את הפרטים ואנו ניצור קשר בהקדם

X

פנייה לשירות לקוחות

שלום רב, שירות הלקוחות שלנו יישמח להעניק לך את השירות הטוב והנוח ביותר.

ליצרת קשר