המסעדה

חופשה ללא כרטיס טיסה מסעדת הגורדו הוקמה בקיץ 2007 בחוף גורדון שבתל אביב על מנת לתת מענה לכל מי שחיפש אוכל ושירות איכותיים על חוף ימה של תל אביב. בחלוף עשור מאז הקמתה, שומר צוות המסעדה על עקרונות אלה. כשלוחצים על העיגול הראשי מסעדה מגיעים לשלושה עיגולים: המסעדה, הבר, התפריט. לגורדו ניתן להגיע לנשנוש, לכוס קפה או קוקטייל מהירים או לארוחת שלוש מנות וקינוח. הכל לבחירתכם. מה שבטוח, מרגע שהתיישבתם לא יהיה לכם קל לעזוב את הנוף והאווירה. זה תפקידנו ואנחנו (בשיתוף פעולה מלא של הים התיכון) ממלאים אותו נאמנה. המסעדה מהווה מפלט מחיי היום- יום השגרתיים. את זה מאפשרת התפאורה המהממת של חוף ימה של תל אביב. במסעדה פזורות צורות ישיבה שונות: ספות לאונג', ישיבה על בר וישיבה לשולחנות כל זאת על מנת לתת לך הלקוח את האפשרות לצאת לחופשה קטנה במהלך יומך.

מה אוכלים?

לגורדו תפריט מגוון עליו אמון השף שלנו, אלכסנדר "סשה" צרצבדזה. התפריט נותן מענה לקהל המגוון של טיילת חוף תל אביב וכולל בתוכו, דגים, פירות ים ובשרים מובחרים, לצד פסטות, סלטים וכריכים מעולים. דגש מיוחד ניתן למנות הפתיחה והנשנושים מתוך הבנה שלא כל אורח מעוניין לשבת לארוחה מלאה.

התנתקות והתנקות

אחת המטרות שהגורדו שם לעצמו מתחילת הדרך, לפני יותר מעשור הוא להתנתק מהמולת העיר תל אביב, להתמזג קצת עם הטבע ולנקות את הראש והמחשבות מול נוף של ים.

מה שותים

בגורדו בר משקאות מקצועי המספק מגוון קוקטיילים ושייקים, אלכוהוליים ולא-אלכוהוליים, על בסיס פירות העונה כמו גם מגוון שמפניות ויינות בוטיק ישראלים. ניתן לשבת בגורדו בין אם רק לבירה קרה או קוקטייל של ערב.

X

פנייה לשירות לקוחות

שלום רב, שירות הלקוחות שלנו יישמח להעניק לך את השירות הטוב והנוח ביותר.

ליצרת קשר