חתונה על הים

להתחתן מול הים בתקציב שפוי! הגורדו ערוך להפיק את היום הכי חגיגי בתקציב שלכם. לעובדה שבגורדו עצמו יש את כל מה שצריך לייצר חתונה אינטימית וקסומה מול הים השפעה ישירה על המחיר. נמאס לכם מהצעות מחיר מוגזמות? לא רוצים לעשות אירוע בו האורחים שלכם צריכים לנסוע לפתח תקווה או לצפון? הנה לכם הזדמנות להתחתן במרכז תל אביב במחיר שפוי. בהצעת המחיר שלכם לא תמצאו עלויות נסתרות. הכל, למעט צוות השירות (המשתנה על פי מספר האורחים) כלול. מעבר לנוף המדהים של חוף גורדון והים התיכון הנראה מכל מקום במתחם, לגורדו תשתיות אודיו ווידאו המאפשרות הקרנה. כמו כן, מגוון הריהוט וארבעת המפלסים הקיימים יאפשרו לכם לייצר מגוון רחב של אופני הושבה לאורחים המבוגרים והצעירים שלכם. המתחם הממוזג ערוך ומוכן עם פירוטכניקה למסיבה בלתי נשכחת.

ייחודיות וגמישות

אנו גאים לומר כי העבודה מולנו מתחילה בתקציב שלכם. אנו מודעים למחירים המופקעים והבלתי מוצדקים הקיימים היום בשוק החתונות. אין כל סיבה לכך. זהו אינטרס עליון של צוות הגורדו לייצר את האירוע המוצלח ביותר הניתן – על פי תקציבכם, מוגבל ככל שיהיה.
מיקומו של הגורדו, על חוף ימה של תל אביב, ייחודי. הגורדו אינו עוד אולם אירועים, אלא מתחם אירועים מול הים במרכז תל אביב ולו חניה קרובה (חניון כיכר אתרים).

צוות השירות

מכירים את זה שבאים לחתונה וילדים חסרי מושג מגישים את האוכל? אצלנו זה לא יקרה. צוות האירועים בגורדו מושתת על מלצרי המסעדה. חבר'ה איכותיים, יוצאי צבא ששירות לקוחות אינו זר להם. כל אחד מאנשי הצוות מתודרך לתת שירות רגשי תוך דגש על זמינות לאורח ורובם ככולם עתירי ניסיון במתן שירות באירועים ומכירים את התפריט על בוריו. צווות השירות שלנו הוא בהחלט אחד היתרונות ומקורות הגאווה שלנו.

רונן אבני מנהל האירועים

רונן אבני, מנהל האירועים שלנו הוא אחד הבעלים של גורדו. מדוע זה חשוב לחתונה שלכם? רונן כאן כדי להפיק לכם את האירוע על כל מרכיביו ולהפוך אתכם לאורחים חסרי דאגות. מתוקף היותו בעל בית, לאחר בניית קונספט האירוע והגשת רשימת האורחים – הכדור 100% בידיים שלו ואין דבר שהוא לא יעשה על מנת להגיע למטרתו. אירוע מוצלח שיביא לגורדו אירועים נוספים. החתונה, בפועל, הופכת להיות שלו. נשמע מצחיק? הזוי? בידקו את הביקורות הפזורות ברשת על עבודתו של רונן ותיווכחו בעצמכם. רונן וצוות הגורדו מבינים שאורחים מרוצים = אירועים נוספים, ולראייה רוב החתונות בגורדו הן של אורחים באירועים שנערכו במקום.

מלאו את הפרטים ואנו ניצור קשר בהקדם

X

פנייה לשירות לקוחות

שלום רב, שירות הלקוחות שלנו יישמח להעניק לך את השירות הטוב והנוח ביותר.

ליצרת קשר