ימי הולדת

נכון. לא כל יום הולדת מצדיק אירוע מושקע. אבל גם אם מחליטים לעשות אירוע כזה – תקציבית אין סיבה להשתגע, […] המשך

ייחודיות וגמישות

אנו גאים לומר כי העבודה מולנו מתחילה בתקציב שלכם. זהו אינטרס עליון של צוות הגורדו לייצר את האירוע המוצלח ביותר הניתן – על פי תקציבכם, מוגבל ככל שיהיה. מדוע? כי ככל שתהיו מרוצים מהאירוע וממחירו כך כמובן יהיו לנו אירועים נוספים.
כך, ניתן ליצור ארוחת ערב רשמית במתחם הממוזג (יום הולדת שבעים לסבא יצחק) או מסיבת ריקודים פרועה לחגיגות ה40 שלכם.
מיקומו של הגורדו, על חוף ימה של תל אביב, ייחודי. הגורדו אינו עוד אולם אירועים, אלא מתחם אירועים מול הים במרכז תל אביב ולו חניה קרובה (חניון כיכר אתרים).

מסיבה או ארוחת ערב

אירוע יום הולדת הוא האירוע ה"גמיש" ביותר. מדוע? כי אין סכימה ובגדול ניתן לתת לו כל אופי שרק תרצו. בין אם זו פעילות ימית (גלישה, סאפ, תחרויות על החוף), מסיבה או ארוחת ערב בעלת אופי יותר רשמי.

רונן אבני מנהל האירועים

רונן אבני, מנהל האירועים שלנו הוא אחד הבעלים של גורדו. מדוע זה חשוב לאירוע שלכם? רונן כאן כדי להפיק לכם את האירוע על כל מרכיביו ולהפוך אתכם לאורחים חסרי דאגות. מתוקף היותו בעל בית, לאחר בניית קונספט האירוע והגשת רשימת האורחים – הכדור 100% בידיים שלו ואין דבר שהוא לא יעשה על מנת להגיע למטרתו והיא אירוע מוצלח (שיביא לגורדו אירועים נוספים). בידקו את הביקורות הפזורות ברשת על עבודתו של רונן ותיווכחו בעצמכם. רונן וצוות הגורדו מבינים שאורחים מרוצים = אירועים נוספים, ולראייה אירועים רבים בגורדו הם של אורחים באירועים שנערכו במקום.

מלאו את הפרטים ואנו ניצור קשר בהקדם

X

פנייה לשירות לקוחות

שלום רב, שירות הלקוחות שלנו יישמח להעניק לך את השירות הטוב והנוח ביותר.

ליצרת קשר