מסיבת ריקודים בגורדו

!!!!It's party time! נכון. לא כל יום הולדת מצדיק אירוע מושקע. אבל גם אם מחליטים לעשות אירוע כזה – תקציבית אין סיבה להשתגע. אנו בגורדו, מודעים ליוקר המחייה ולעובדה שכל אירוע הוא מעמסה נכבדת על התקציב המשפחתי. בגורדו, תוכלו לחגוג במסיבת ריקודים משוחררת ובתקציב שפוי. אז איך עושים את זה נכון ויפה ובתקציב? לגורדו עצמו יש את כל מה שצריך בשביל מסיבה מעולה. הכל קיים כאן ולכן אין מה לשלם אקסטרות על דברים קיימים. ניתן כמובן לעשות אירוע גרנדיוזי ועתיר תקציב אך ניתן גם לייצר מסיבה מעולה ולהשתמש בתשתיות הגורדו ובמיקומו על חוף ימה של תל אביב. הנה לכם הזדמנות לחגוג במרכז תל אביב במחיר שפוי. מעבר לנוף המדהים של חוף גורדון והים התיכון הנראה מכל מקום במתחם, לגורדו תשתיות אודיו ווידאו המאפשרות הקרנה והקראת ברכות.

ייחודיות וגמישות

אנו גאים לומר כי העבודה מולנו מתחילה בתקציב שלכם. זהו אינטרס עליון של צוות הגורדו לייצר את האירוע המוצלח ביותר הניתן – על פי תקציבכם, מוגבל ככל שיהיה. מדוע? כי ככל שתהיו מרוצים מהאירוע וממחירו כך כמובן יהיו לנו אירועים נוספים.

מיקומו של הגורדו, על חוף ימה של תל אביב, ייחודי. הגורדו אינו עוד אולם אירועים, אלא מתחם אירועים מול הים במרכז תל אביב ולו חניה קרובה (חניון כיכר אתרים).

It's Party Time!

השילוש הקדוש למסיבה מוצלחת: אלכוהול איכותי, DJ מותאם לגיל החוגגים ותאורה נכונה. בגורדו תמצאו את כולם.

רונן אבני מנהל האירועים

רונן אבני, מנהל האירועים שלנו הוא אחד הבעלים של גורדו. מדוע זה חשוב למסיבה שלכם? רונן כאן כדי להפיק לכם את האירוע על כל מרכיביו ולהפוך אתכם למפזזים חסרי דאגות. מתוקף היותו בעל בית, לאחר בניית קונספט האירוע והגשת רשימת האורחים – הכדור 100% בידיים שלו ואין דבר שהוא לא יעשה על מנת להגיע למטרתו שהוא מסיבה מוצלחת. בידקו את הביקורות הפזורות ברשת על עבודתו של רונן ותיווכחו בעצמכם. רונן וצוות הגורדו מבינים שאורחים מרוצים = אירועים נוספים, ולראייה אירועים רבים בגורדו הם של אורחים באירועים שנערכו במקום.

מלאו את הפרטים ואנו ניצור קשר בהקדם

X

פנייה לשירות לקוחות

שלום רב, שירות הלקוחות שלנו יישמח להעניק לך את השירות הטוב והנוח ביותר.

ליצרת קשר